Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: kontaktiruna

Viber +38(097)050-98-96

Тел. +38(093)173-31-31

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт автомобільної електроніки

Сервісний центр проводить ремонт автомагнітол: ремонт Pioneer, ремонт Hyundai, ремонт Nissan, ремонт Sony, ремонт JVC та інші.

Практично всі ці світові бренди сучасної електроніки створюють акустичні системи для автомобілей, та універсального рецепту, як вибрати постійно-працюючу магнітолу - немає. Поломки бувають різного типу та характеру, серед яких є і найбільш *популярні*: відсутність підсвітки і індикації, відсутність звуку; поломка при самовільному встановленні або коли не витягується диск. З такими та багато іншими поломками стикаються наші спеціалісти, тому вони знають все про несправності та мають великий досвід в даній сфері. Отже, радимо звернутись в наш Сервіс і проблема буде вирішена Якісно та ефективно. Ми проведемо діагностику та зробимо ремонт з гарантією за помірно-доступними цінами.

Також пропонуємо ремонт іншої автомобільної електроніки: динаміків і акустичних систем; медіа ресиверів, cd-ресіверів; підсилювачів; камер заднього ходу та відеореєстраторів; сенсорних моніторів та міні-телевізорів, ремонт яких як ремонт телевізорів, потребує професіоналізму та майстерності.

Щоб дізнатись вартість ремонту та встановити причину несправності, звертайтесь за телефонами:

+38 (032) 247-25-47
+38 (097) 067-01-01
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити