Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: kontaktiruna

Viber +38(097)050-98-96

Тел. +38(093)173-31-31

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ігрових приставок

Комп'ютери, смартфони, планшети - жодному з цих пристроїв не вдалося витіснити ігрові приставки з ринку електроніки. Адже, що може зрівнятися з Sony Playstation чи XBox чи й Nintendo. Фани ігрових приставок ніколи не проміняють їх на жоден смартфон. Хоча догляд за приставками та їх ремонт зазвичай набагато складніший та дорожчий, ніж ремонт смарфона чи планшета.

Складний і багатофункціональний пристрій, ця ігрова приставка. Тому, зазвичай, ремонт такої техніки потребує досвіду, кваліфікації та відповідної апаратури. Якісний ремонт в домашніх умовах провести практично неможливо.

До основних причин, які ведуть до несправності пристрою, відносяться: пошкодження картрідера, несправність джойстика і корпусу, а також пошкодження роз`ємів та гнізд.

Також у більшості випадків, основна причина несправності приставки є перегрів, який стається певажно від запиленості, що в свою чергу призводить до несправності кулера. Ремонт найчастіше є дорогим у цих випадках, тому рекомендується проводити профілактичне обслуговування. Вам також можуть пригодитися наші послуги по ремонту телевізора чи монітора, без яких ігрова приставка аж ніяк не обійдеться.

Щоб дізнатись вартість ремонту та встановити причину несправності, звертайтесь за телефонами:
+38 (032) 247-25-47
+38 (097) 067-01-01
+38 (063) 173-31-31
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити