Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Skype: kontaktiruna

Тел:+38(097)067-01-01

+38(093)173-31-31

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт телевізорів

Як і будь-який різновид техніки для дому, телевізори навіть найпопулярніших брендів часом виходять з ладу, і усунути несправність без допомоги майстра просто неможливо. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то можете скористатися послугами нашої телемайстерні - ми пропонуємо якісний ремонт телевізорів у Львові і здатні оперативно впоратися навіть з найскладнішою поломкою.

Телемайстерня «Контакт» здійснює ремонт телевізорів таких різновидів:

  • Ремонт ЖК телевізора.
  • Ремонт ЕЛТ телевізора.
  • Ремонт телевізора з плазмовою панеллю.
  • Ремонт LED телевізора.

Наші телевізійні майстри мають багатий досвід роботи з телевізорами таких популярних брендів як Samsung, Toshiba, LG, Philips, Sharp, Sony, Ergo, Saturn, Panasonic, Bravis, а також ремонтують телевізори менш відомих марок, тому здатні впоратися з будь-якою поломкою незалежно від виробника і складності.

Чому ми – Телемайстерня «Контакт»?

✓ Більше 10 років досвіду ✓ Високий рівень професійності майстрів ✓ Високий рівень відповідальності перед клієнтами ✓ Працюємо максимально оперативно (наскільки дозволяє поломка) ✓ Тільки нові та оригінальні запчастини ✓ Доступна вартість кожному ✓ Гарантія на будь-які ремонтні роботи

Здавши несправну техніку в наш сервісний центр, вам не доведеться чекати здійснення ремонту телевізора довгий час, так як наша команда професіоналів має великий досвід роботи і використовує сучасне обладнання, що забезпечує високу швидкість виявлення причини неполадки і її усунення.

Вартість ремонту

Вартість ремонту телевізорів варіюється в залежності від складності поломки і вартості необхідної запчастини. Проте варто зазначити, що ціна на пропоновані нами ремонтні послуги вкрай демократична. По завершенню роботи ви отримаєте повністю справний телевізор, а також гарантію від нашого сервісного центру на 3 місяці.

Послуга Ціна
Діагностика Безкоштовна за умови ремонту у нас
Ремонт інвертора від 450 грн.
Ремонт системи підсвічування панелей від 450 грн. (залежно від розміру екрана)
Ремонт класичного пульта управління від 100 грн.
Ремонт пульта Magic Motion від 200 грн.
Перепрошивка від 450 грн.
Ремонт материнської плати від 500 грн.
Ремонт блоку живлення від 450 грн.
Ремонт плати матриці від 500 грн.
Ремонт кінескопних телевізорів
Ремонт телевізорів 14-17’’  від 300 грн
Ремонт телевізорів 17-21’’ від 350 грн
Ремонт телевізорів 22-26 від 350 грн
Ремонт телевізорів 27-32 від 400 грн

Діагностика телевізора

Якщо ваш телевізор перестав включатися, в ньому пропав звук або зображення, почала йти хвиля або виникла будь-яка інша несправність, то в першу чергу потрібно провести діагностику. У разі, якщо ви хочете здійснити ремонт телевізора у нас, діагностика буде повністю безкоштовною. Також наша телемайстерня пропонує платну послугу діагностики несправностей для клієнтів, які не планують скористатися послугою ремонту.

Основні поломки телевізорів та їх ремонт

Незважаючи на те, що телевізори володіють складною конструкцією і складаються з безлічі деталей, найчастіше їм властиві кілька певних різновидів поломок

Користувачі ЖК телевізорів часто стикаються з поломкою у вигляді миготіння екрану, яка є наслідком порушення функціонування лампи підсвічування. Порушення кольору може виникнути в силу виходу з ладу відеопроцесора або відеопідсилювача.

Часто в наш сервісний центр звертаються клієнти, які зіткнулися з відсутністю сигналу в телевізорі або спотворенням зображення - найчастіше така поломка пов'язана з роботою антени або тюнера.

Серед плазмових телевізорів найбільш поширеною поломкою є вигоряння шару люмінофора, через що колір спотворюється або виникають інші проблеми із зображенням - найчастіше причиною такої несправності є неправильне розташування телевізора, тобто пряме попадання сонячних променів на матрицю. Також власники плазмових телевізорів не рідко стикаються з програмними збоями, які усуваються за допомогою перепрошивки.

В цілому, різним різновидам телевізорів властиві різні поломки, що впливають на виведене зображення, відтворений звук і функціонування в цілому. Сучасні телевізори оснащуються різними додатковими роз'ємами для підключення зовнішньої периферії, які часом виходять з ладу і вимагають заміни. Найбільш прості поломки ремонтуються за допомогою здійснення конфігурації тюнера, а більш складні потребують заміни ресиверів, мікросхем, плат, контролерів та інших деталей, з яких складається телевізор.

Додати коментар


Захисний код
Оновити