Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків Acer

У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт ноутбуків Acer, широко представлених на вітчизняному комп'ютерному ринку. Ці комп'ютери є високопродуктивними багатофункціональними пристроями, призначеними для роботи з різноманітними мультимедійними та графічними додатками, і мають досить складну схемотехнику.

Ми здійснюємо ремонт ноутбуків Acer будь-якої моделі, включаючи рішення що до таких серій як Acer V Nitro, Acer Aspire VX, Acer Nitro, Acer Swift, Acer Spin, Acer Aspire, Acer Aspire S, Acer Switch, Acer Extensa. Не зважаючи на високу надійність обладнання даного виробника, воно, як і вся електронна техніка, має властивість виходити з ладу, і тоді його приносять нам для відновлення.

Найчастіше до нас звертаються з проханням здійснити такий ремонт ноутбуків Acer:

  • Ремонт залитого ноутбука.
  • Заміна чіпсету / місту в ноутбуці.
  • Ремонт / заміна роз'ємів ноутбука.
  • Ремонт материнської плати ноутбука.
  • Заміна LCD-матриці ноутбука.
  • Ремонт підсвітки екрану ноутбука.
  • Заміна WI-FI модуля ноутбука.
  • Ремонт ланцюга живлення ноутбука.

Ремонт ноутбука Acer в нашому сервісному центрі порадує вас високою якістю і швидкістю його виконання

Ремонт ноутбука Acer здійснюваний нашим сервісним центром дозволяє усунути будь-які несправності, включаючи і такі дефекти як: комп'ютер вимикається через будь-який час, не відбувається завантаження системи, вибиває «синій екран смерті», відсутня підсвітка екрану, не працюють USB пристрої, на матриці є дефекти зображення та безліч інших.

Для визначення неявних причин тієї чи іншої несправності наші майстри проводять повномасштабну діагностику ремонтованого пристрою, в результаті чого знаходять безпосереднього «винуватця» несправності - елементи, які вийшли з ладу, і які треба замінити або відремонтувати. Після закінчення ремонту ноутбуку Acer ми проводимо тестування відремонтованого комп'ютера, щоб бути впевненими в його повній справності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити