Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків Asus

Сервісний центр «Контакт» здійснює якісний, надійний і оперативний ремонт ноутбуків Asus будь-якої моделі, включаючи серії Zenbook, VivoBook, ASUSPRO, ZX, FX, X, E. Мобільні комп'ютери цієї всесвітньо відомої корпорації вже давно міцно завоювали вітчизняний ринок, на якому присутня величезна кількість моделей Asus, як недорогих з обмеженим функціоналом, так і високотехнологічних моделей з широкими функціональними можливостями. Таке широке представництво ноутбуків Asus на ринку викликало необхідність їх повноцінного технічного обслуговування і ремонту.

Ми здатні здійснити ремонт ноутбуків Asus незалежно від складності поломки, включаючи:

  • Ремонт клавіатури ноутбука Asus.
  • Ремонт материнської плати.
  • Заміну екрану.
  • Ремонт жорсткого диску і відновлення втраченої інформації.
  • Ремонт будь-яких роз'ємів.
  • Ремонт блоку живлення.
  • Ремонт підсвічування екрану ноутбука.
  • Відновлення / перепрошивку BIOS (БІОС) ноутбука.

Ноутбуки Asus дуже популярні серед користувачів через доступні ціни на них. Однак, як і будь-яка техніка, вони можуть виходити з ладу. Фахівці виділяють кілька слабких місць і найбільш поширених поломок, котрі викликають необхідність здійснити професійний ремонт ноутбука Asus. Найбільш поширеною є поломка материнської плати будь-якого ноутбука, так як це найскладніша і дорога частина будь-якого комп'ютера, котра складається з багатьох елементів.

Ми пропонуємо оперативний і якісний ремонт ноутбуків Asus

Наші співробітники зможуть швидко провести діагностику всіх несправностей вашого ноутбука і постараються за короткий термін усунути їх, відремонтувати деталь що викликає порушення функціонування приладу, забезпечать швидку доставку всіх необхідних запчастин, а також дадуть професійну консультацію і гарантію на подальше користування. Якщо під час діагностики ноутбука Asus ми виявляємо що будь-яка деталь не підлягає ремонту, то ми виконуємо її заміну на нову оригінальну. Ремонт ноутбука Asus в нашому сервісному центрі є кращим рішенням для вимогливих клієнтів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити