Email:247-25-47@ukr.net

Skype: kontaktiruna

Viber +38(097)067-01-01

Тел. +38(093)173-31-31

м.Львів вул.Балабана 29

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків Dell

Ми пропонуємо якісний професійний ремонт ноутбуків Dell, вже дуже давно присутніх на ринку комп'ютерного обладнання України. Корпорація Dell - це справжній світовий бренд комп'ютерної техніки, і, зокрема, в сфері ноутбуків, численні моделі яких набули найширшого розповсюдження. Незважаючи на те, що існують певні труднощі з комплектуючими деталями на старі моделі, ми, так чи інакше, ремонтуємо всі моделі ноутбуків з будь-якими несправностями. В цілому ноутбуки Dell вважаються високонадійними пристроями, однак, як і в продукції будь-якого виробника електронного устаткування, в сімействі моделей є, мабуть, менш вдалі рішення, які частіше за інших ламаються і потрапляють в ремонт – вони зустрічаються у серіях Dell Inspiron, Dell XPS, Dell Vostro і Dell Alienware.

Наш сервісний центр здійснює ремонт ноутбуків Dell незалежно від причини та складності поломки, включаючи:

  • Ремонт приводу оптичних дисків.
  • Ремонт модуля підсвічування матриці ноутбука.
  • Ремонт вентиляторів систем охолодження.
  • Ремонт материнської плати.
  • Ремонт корпусних частин ноутбука.
  • Ремонт роз'ємів.
  • Ремонт датчиків закриття матриці ноутбука.

Ремонт ноутбука Dell в нашому сервісному центрі не займе багато часу і буде гранично професійним

Для того, щоб успішно виконати ремонт ноутбуків Dell у нас є колектив досвідчених фахівців, котрі постійно удосконалюють свої знання в цій області, і сучасне контрольно-діагностичне та ремонтне обладнання, включаючи вимірювальну апаратуру, паяльні станції, в тому числі для пайки свинцевих і безсвинцевих BGA-чіпів, програматори.

Будь-який ремонт ноутбука Dell, за винятком, звичайно, очевидних механічних поломок, ми починаємо з ретельної діагностики та визначення фактичної причини несправності. Це дуже важливо, тому що одна і та ж несправність може бути викликана різними причинами. Певні деталі можна відремонтувати, але в разі відсутності такої можливості ми замінимо їх на нові.