Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків Dell

Ми пропонуємо якісний професійний ремонт ноутбуків Dell, вже дуже давно присутніх на ринку комп'ютерного обладнання України. Корпорація Dell - це справжній світовий бренд комп'ютерної техніки, і, зокрема, в сфері ноутбуків, численні моделі яких набули найширшого розповсюдження. Незважаючи на те, що існують певні труднощі з комплектуючими деталями на старі моделі, ми, так чи інакше, ремонтуємо всі моделі ноутбуків з будь-якими несправностями. В цілому ноутбуки Dell вважаються високонадійними пристроями, однак, як і в продукції будь-якого виробника електронного устаткування, в сімействі моделей є, мабуть, менш вдалі рішення, які частіше за інших ламаються і потрапляють в ремонт – вони зустрічаються у серіях Dell Inspiron, Dell XPS, Dell Vostro і Dell Alienware.

Наш сервісний центр здійснює ремонт ноутбуків Dell незалежно від причини та складності поломки, включаючи:

  • Ремонт приводу оптичних дисків.
  • Ремонт модуля підсвічування матриці ноутбука.
  • Ремонт вентиляторів систем охолодження.
  • Ремонт материнської плати.
  • Ремонт корпусних частин ноутбука.
  • Ремонт роз'ємів.
  • Ремонт датчиків закриття матриці ноутбука.

Ремонт ноутбука Dell в нашому сервісному центрі не займе багато часу і буде гранично професійним

Для того, щоб успішно виконати ремонт ноутбуків Dell у нас є колектив досвідчених фахівців, котрі постійно удосконалюють свої знання в цій області, і сучасне контрольно-діагностичне та ремонтне обладнання, включаючи вимірювальну апаратуру, паяльні станції, в тому числі для пайки свинцевих і безсвинцевих BGA-чіпів, програматори.

Будь-який ремонт ноутбука Dell, за винятком, звичайно, очевидних механічних поломок, ми починаємо з ретельної діагностики та визначення фактичної причини несправності. Це дуже важливо, тому що одна і та ж несправність може бути викликана різними причинами. Певні деталі можна відремонтувати, але в разі відсутності такої можливості ми замінимо їх на нові.

Додати коментар


Захисний код
Оновити