Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків HP

Сервісний центр «Контакт» виконує ремонт ноутбуків HP і обслуговування всіх моделей і модифікацій. На сьогоднішній день це досить затребувана послуга, так як кількість ноутбуків HP на ринку і їх популярність безперервно зростає.

Головним "козирем" ноутбуків HP є висока якість комплектуючих і надійність збірки, однак ремонт все ж потрібен з часом і цим ноутбукам, так як будь-яка техніка виходить з ладу або ж вимагає оновлень. Ремонт ноутбуків HP необхідно довіряти професіоналам, оскільки самостійне втручання може тільки погіршити ситуацію. Основні серії ноутбуків HP: HP Compaq Pavilion, HP Essential, HP  ProBook, HP Envy, HP Elite Book. Як показав наш досвід роботи з цією технікою, найбільше до виникнення несправностей схильні серії HP Pavillion zd, ze, zv, zx, а також більш пізні серії HP Pavillion dv на процесорах Intel і AMD, моделі планшетних серій HP Pavillion tx і dv.

Наш сервісний центр здійснює ремонт ноутбуків HP будь-якої складності, включаючи:

  • Ремонт материнської плати.
  • Ремонт підсвітки дисплея.
  • Заміну матриці.
  • Ремонт всіх роз'ємів.
  • Ремонт мережевої плати.
  • Ремонт жорсткого диску.
  • Ремонт мережевого адаптера і блоку живлення.

Ремонт ноутбука HP в нашому сервісному центрі здійснює команда професіоналів з використанням найсучаснішого обладнання

Ми здійснюємо професійний ремонт ноутбуків HP вже довгий час. Ми проведемо наші роботи максимально швидко, оскільки майстри, що працюють в нашому сервісному центрі мають великий досвід і використовують найбільш прогресивне обладнання. Якщо причина поломки є не явною - наприклад, комп'ютер відмовляється вмикатися, постійно перезавантажується або некоректно відображає кольори, наші працівники виконають діагностику для її виявлення. У більшості випадків ремонт ноутбука HP можливий без заміни деталей, але в деяких випадках така необхідність виникає. У такій ситуації ми використовуємо виключно оригінальні деталі від виробника.

Додати коментар


Захисний код
Оновити