Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків Samsung

Сервісний центр «Контакт» виконує ремонт ноутбуків Samsung величезної кількості видів моделей, які продавалися і продаються в Україні. Весь цей модельний ряд підрозділяється на певні серії, що об'єднуються призначенням і близькими характеристиками, і це такі серії: Samsung E, Samsung G, Samsung M, Samsung N, Samsung NB, Samsung NC, Samsung NF, Samsung NP, Samsung NS, Samsung P, Samsung Q, Samsung R, Samsung RC, Samsung RF, Samsung RV, Samsung SA, Samsung SF, Samsung V, Samsung X. Хоча більшість цих моделей, як і вся техніка цієї компанії - виробника електронного устаткування, досить надійні і довговічні, все ж і вони ламаються.

Найчастіше зустрічаються такі несправності: ноутбук не вмикається, не завантажується операційна система, комп'ютер включився але дисплей не відображає зображення, є артефакти зображення або воно не достатньо яскраве. Не менш часто спостерігаються і такі несправності: ноутбук несподівано вимикається, не виводиться зображення на зовнішній монітор, не працюють USB-порти, TouchPad, Wi-Fi, DVD, в операційній системі не відображається акумулятор.

Ми готові здійснити ремонт ноутбуків Samsung будь-якої складності, включаючи:

  • ремонт материнської плати;
  • ремонт графічного адаптера і центрального процесора;
  • ремонт мережевої карти;
  • ремонт блоку живлення;
  • ремонт підсвітки;
  • заміну матриці екрана;
  • ремонт TouchPad;
  • ремонт роз'ємів.

Ремонт ноутбука Samsung в нашому сервісному центрі є запорукою того, що пристрій почне функціонувати як новий в найкоротші терміни

Наші кваліфіковані фахівці вже багато років виконують ремонт ноутбуків Samsung, добре знайомі з їх технічними і конструктивними особливостями і набули великого досвіду в усуненні різних несправностей, що виникають в зазначених моделях.

Якщо в результаті діагностики пристрою, яку ми здійснюємо кожен раз, виконуючи той чи інший ремонт ноутбука Samsung, буде встановлено, що необхідно ремонтувати материнську плату, ми зробимо і таку роботу з пропайкою або заміною BGA-чіпів відеокарти, північного або південного мостів, відео пам'яті. Цю роботу ми виконуємо з ретельним контролем термопрофілю чіпів, щоб не пошкодити материнську плату. Ми вміємо ремонтувати слот процесора, хоча це дуже делікатна робота, і не всі за неї беруться.

Після того як ремонт ноутбука Samsung буде завершено, ми виконуємо тривале тестування відремонтованого комп'ютера, щоб переконатися в його повній справності, і даємо гарантію на 3 місяці на будь-які виконані роботи. При заміні деталей, котрі не піддаються ремонту ми використовуємо виключно оригінальні запчастини Samsung.

Додати коментар


Захисний код
Оновити