Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт ноутбуків Toshiba

Міжнародний концерн Toshiba об'єднує виробників високоякісної цифрової та електронної техніки, побутової електроніки, комп'ютерних комплектуючих, технологічного медичного обладнання. Компанія Toshiba займає одне з лідируючих місць серед виробників ноутбуків. На вітчизняному ринку портативні комп'ютери цього виробника успішно конкурують з виробами Acer і Asus, перебуваючи на третьому місці за обсягами продажів.

Ноутбуки цього бренду в області електронного устаткування вже давно широко поширені на вітчизняному ринку, тому наш сервісний центр практично з моменту свого заснування почав здійснювати ремонт ноутбуків Toshiba. Наші фахівці здатні професійно здійснити ремонт ноутбука будь-якої моделі незалежно від серії, включаючи Toshiba Libretto, Toshiba NB, Toshiba Portege, Toshiba Tecra, Toshiba Qosmio, Toshiba Satellite і Toshiba Satellite Pro. В даний час найбільш широко представлені на споживчому ринку моделі лінійок Satellite і Satellite Pro, з обслуговуванням яких доводиться мати справу в найбільшій мірі, хоча моделі старіших лінійок також нерідко потрапляють в ремонт. В принципі ноутбуки Toshiba завжди вважалися певним еталоном якості і надійності, але, як і будь-яка електронна техніка найавторитетніших виробників, мобільні комп'ютери Toshiba внаслідок конструктивних недоліків певних моделей і, звичайно, через необережність користувачів досить часто виходять з ладу і потребують відновлення.

Найчастіше до нас звертаються з проханням виконати такий ремонт ноутбуків Toshiba:

  • Ремонт материнської плати.
  • Ремонт жорсткого диска.
  • Ремонт USB роз'ємів.
  • Заміну дисплея.
  • Ремонт мережевої карти.

Звичайно, дані поломки є найбільш поширеними, але не єдиними - ноутбуки мають складну конструкцію, в якій можуть виходити з ладу найрізноманітніші компоненти.

Ремонт ноутбука Toshiba в нашому сервісному центрі не займе багато часу, але при цьому буде професійним і якісним.

Будь-які механічні несправності ми усуваємо шляхом ремонту або заміни пошкоджених елементів. Якщо компонент необхідно замінити, то ми здатні знайти навіть самі рідкісні оригінальні запчастини для старих моделей. Ремонт ноутбуків Toshiba здійснюваний нашим сервісним центром виконується досвідченими висококваліфікованими інженерами, які за допомогою професійного сучасного обладнання здатні впоратися із завданням будь-якої складності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити