Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт планшетів

Поява сучасних гаджетів зробила життя людини більш комфортним. Планшети зручні як смартфон та багатофункціональні як ноутбук, тільки і ще менші за розміром, технічний пристрій. Але, якими би не були якісними планшети фірм відомих брендів, часом вони потребують професійного ремонту. Хоча цей гаджет і невеличкий за розміром, проте ремонт планшета, як і, до прикладу, ремонт комп'ютера чи ремонт ноутбука, — кропітка справа.

Які ж несправності можуть спонукати користувача скористатися послугою ремонт планшетів?

 1. Найтиповішими причинами звернень є поломка сенсорного екрану та матриці, що може спричинити зовнішня дія на пристрій або його випадкове падіння.
 2. Некоректна робота акумулятора чи зарядного пристрою планшета внаслідок неправильної експлуатації власником.
 3. Не спрацьовує кнопка включення, мікрофон, камера, дзвінок, пристрій не ловить сигнал мережі, не ловить WI-FI не розпізнає сім-карту і так далі. Таке часто трапляється внаслідок потрапляння бруду, вологи під корпус гаджету.
 4. Пристрій заблокований або потребує зміни прошивки.

Усі ці та багато інших проблем здатні швидко вирішити майстри нашого сервісного центру, який здійснює ремонт планшетів у Львові.

Які планшети ми ремонтуємо?

Майстри сервісного центр "Контакт" мають значний досвід роботи з планшетами усіх відомих виробників. Ми уже відремонтували сотні планшетів Samsung, Asus, Acer, Lenovo, Huawei, Prestigio, Impression, Nomi, Xiomi та ін. з поломками різного рівня складності. Не має значення чи у вас планшет Samsung останньої моделі чи звичайний гаджет китайського виробництва, усі вони вразливі до ударів, неправильної чи недбайливої експлуатації та й до звичайного зношення деталей.

Ремонт китайських планшетів

З ростом цін на техніку все частіше нам приходиться виконувати ремонт китайських планшетів. Звичайно, за функціоналом вони можуть не поступатися Самсунгу чи Леново, проте їх технічна якість далека від ідеалу. Ми розуміємо бажання користувачів зекономити, проте купуючи китайський планшет, будьте готовими, що ніхто не дасть Вам надійної гарантії на тривалість його роботи.

Що найчастіше ламаєтся в китайському планшеті?

Якщо не враховувати поломки через недбайливе використання гаджету (розбитий екран, потрапляння у воду і т.д.), основна причина несправностей - це неякісні деталі та матеріали, що були використані при їх виробництві. Через це планшети перегріваються, оскільки погано працює система охолодження; погано працює акумулятор, злітає прошивка, плавиться неякісний пластик і т.д.

Чи варто ремонтувати китайський планшет?

Через низьку вартість деяких китайських планшетів, їх ремонт є не виправданим. Якщо ціна планшету менше 2000 грн., а ремонт, в силу вартості запчастин, коштуватиме 1000 грн., це звичайно не рентабельно для власника. Ніхто не дасть Вам гарантії, що будь-яка інша деталь планшету не вийде з ладу і Вам не прийдеться знову звертатися до майстра. Тож вирішувати Вам, а спеціалісти сервісного центру "Контакт" нададуть Вам усю необхідну інформацію та консультації.

Ремонт планшетів Apple, iPad

Висока вартість планшетів Apple та деталей до них, змушує власника обережно обирати майстра для їх ремонту. Сервісний центр "Контакт" пропонує свої послуги по ремонту планшетів Apple. Чому варто обрати нас?

 • Гарантуємо високу професійність та відповідальність наших майстрів.
 • Гарантуємо високу якість виконання будь-яких ремонтних робіт.
 • Гарантуємо чесність (не видумуємо неіснуючих поломок і ін.).
 • Гарантуємо надійність зберігання техніки.
 • Гарантуємо використання тільки оригінальних запчастин.
 • Гарантуємо безкоштовну діагностику.
 • Гарантія на виконані роботи на 3 місяці

Ціна на ремонт планшета в сервісному центрі "Контакт"

Послуга Ціна
Діагностика 0 грн, при ремонті в нашому сервісному центрі
Заміна сенсорного скла від 250 грн.
Заміна скла+екран від 250 грн.
Ремонт шлейфу планшета від 200 грн
Заміна корпусу планшета від 150 грн.
Заміна мікрофона планшета від 250 грн.
Заміна динаміка планшета від 250 грн.
Заміна камери планшета від 250 грн.
Відновлення програмного забезпечення від 150 грн
Розблокування планшета від 200 грн.
Відновлення заводських налаштувань від 100 грн
Налаштування планшета від 100 грн.
Заміна роз'єму зарядки планшета від 250 грн.
Заміна роз'єму навушників від 250 грн.
Заміна роз'єму USB від 250 грн.
Заміна елементів корпусу планшета від 150 грн.
Ремонт модуля Wi-Fi від 300 грн.
Чистка від бруду, вологи від 200 грн.

Звертайтеся за професійною допомогою вчасно та переконайтесь, що ремонт планшета в сервісному центрі "Контакт" – це швидке усунення будь-який технічних проблем з гарантією якості та за невисоку ціну!

Додати коментар


Захисний код
Оновити