Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт цифрових фотоапаратів

Епоха функціонування плівкових фотоапаратів залишилася далеко позаду, а їхнє місце гідно посіли високотехнологічні цифрові фотоапарати. Вони супроводжують нас на усіх урочистих подіях та літньому відпочинку, допомагаючи фіксувати найкращі життєві моменти. Але часом улюблений пристрій ламається та вимагає термінового ремонту.

  1. Перша група поломок багато у чому залежить від людини. Вам може знадобитися ремонт фотоапаратів, коли:
  • фотоапарат пошкоджено внаслідок падіння або удару (можливі пошкодження дисплея чи корпусу, а також внутрішні – системи електроніки, зуму та інші);
  • потрапляння води або піску всередину механізму, а також перегрів пристрою на сонці можуть спричинити ряд неприємностей. Не намагайтеся самостійно просушити або почистити фотоапарат, одразу ж несіть його до нашого сервісного центру, майстри якого роблять якісний ремонт.
  1. Друга група включає у себе технічні неполадки, такі як пошкодження інтерфейсу, об ‘єктиву, зуму, дисплея, фотоспалаху, плати керування, ланцюга живлення та багато іншого. Причинами можуть бути неакуратне поводження з фотоапаратом та неправильне його використання.

Ми пропонуємо ремонт фотоапаратів, незалежно від ступеня складності, досить швидко та по прийнятній ціні!

Додати коментар


Захисний код
Оновити