Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт кавомашин DeLonghi

DeLonghi - бренд, добре відомий в колах шанувальників кавових напоїв. Серед найбільш поширених поломок кавоварок DeLonghi є погане протікання кави з диспенсера, потрапляння води в контейнер для відпрацьованої кави, сторонні звуки при приготуванні напою, потрапляння сухої меленої кави в бункер для відходів, нездатність кавомолки перемелювати кавові зерна, слабка подача окропу або пари, приготована кава є холодною.

Ми здійснюємо обслуговування і ремонт всіх моделей кавових машин DeLonghi, в тому числі і DeLonghi ECAM, DeLonghi ECP, DeLonghi ESAM, DeLonghi EC, DeLonghi BCO, DeLonghi ECOV, DeLonghi Prima Donna, DeLonghi ECI, DeLonghi EC, DeLonghi Scultura.

Ремонт кавоварки є досить складним процесом, але наші спеціалісти здатні здійснити його оперативно і якісно. На усі ремонті роботи надається гарантія на 3 місяці.

До обслуговування приймаються всі моделі та покоління кавомашин DeLonghi, а також кавоварки інших виробників (до прикладу, ремонтуємо кавоварки Bosch та ін.). При цьому фахівці добре орієнтуються в особливостях конструкції, технологічних нюансах кожного окремого пристрою. Далеко не завжди заміна деталі є єдиним виходом. Якщо відповідальний вузол можна відремонтувати, професіонал повідомить вам про це – ремонт кавомашини без заміни деталей обійдеться значно дешевше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити