Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт кавомашин Jura

Jura – компанія, яка може по праву називатися лідером у виробництві побутових кавоварок преміум сегменту. Їх вибирають люди, які дійсно цінують якість приготованої кави. Саме тому в разі поломки, потрібно полагодити її якомога швидше і якісніше.

Наш сервісний центр пропонує обслуговування, діагностику та ремонт кавоварок Jura всіх моделей, в тому числі і Jura GIGA, Jura Z6, Jura Impressa, Jura J90, Jura E6, Jura ENA.

Найголовніша стадія ремонту - це діагностика. Особливо це стосується апаратів Jura, оскільки ці кавомашини дуже складні всередині і виконавши неякісну діагностику до ремонту, можна отримати незадовільний кінцевий результат. У разі ремонту чи сервісного обслуговування в нашій майстерні, діагностику ми виконаємо абсолютно безкоштовно.

Різноманітність несправностей, котрі можуть виникнути в процесі експлуатації розглянутих приладів дуже велика, але як правило вони є наслідком неправильного обслуговування або експлуатаційного зносу. Для усунення деяких несправностей необхідна заміна деталей - такий ремонт обійдеться дорожче, але в багатьох випадках запчастину, що вийшла з ладу можна відремонтувати.

Ремонт Вашої кавоварки Jura, як і ремонт Saeco, здійснюється командою професійних майстрів, які знають особливості продукції даного бренду і мають великий досвід роботи. Після завершення ремонту ми надаємо гарантію на 3 місяці - гарантійного терміну буде цілком достатньо, щоб в процесі експлуатації можна зрозуміти, що ремонтні роботи пройшли успішно і неполадки більше не виникають.

Також рекомендуємо скористатися послугою обслуговування кавової машини - ремонт може обійтися значно дорожче, а обслуговування приладу виключить його необхідність:

  • чистка від накипу;
  • чистка капучінатора;
  • чистка від кофейних жирів;
  • декальцинація;
  • розбирання всіх вузлів кавової машинки, їх чистка та змащення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити