Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт блендерів

Блендер дозволяє швидко подрібнити і добре перемішати різні продукти, збити або змішати напої, приготувати смачні пюре і вишукані супи. Приготувати за допомогою блендера можна майже все, але як неприємно буває, коли ця незамінна техніка виходить з ладу! Ремонт блендера не повинен проводитися не кваліфіковано - це завдання повинно бути доручено тільки відповідальним професіоналам.

Професійно проведемо ремонт блендера Braun, Philips, Bosch, Moulinex, Mirta, Saturn, Gorenje, Vitek, Kalunas, Kenwood, Redmond, Scarlett, Zelmer, Vitek, Tefal, Siemens, Magio, Electrolux, Elenberg, Hotpoint Ariston, Amica, Delfa, Hilton та ін.

Фахівці сервісного центру «Контакт» мають великий досвід з ремонту цієї техніки і наводять низку найбільш поширених симптомів несправностей сучасних блендерів:

  • Сторонній шум, тріск, нерівномірне обертання приводу.
  • Поява диму і різкого запаху горілих проводів або пластмаси.
  • Довільні відключення блендера при натисканні на кнопку запуску.
  • Короткі замикання, іскри, відсутність напруги при включеному в розетку шнурі.
  • Перегрів корпусу при дотриманні встановлених періодів роботи.
  • Не крутяться ножі.
  • Зламані ножі, що потребують заміни.
  • Не переключаються режими роботи блендера.
  • Потрібно змінити мережевний шнур.
  • Пошкодження корпусу блендера.

Вартість ремонту блендера залежить від складності проведених робіт, чи потребує він розбірки. А також від ціни запчастин до нього. На складі сервісного центру "Контакт" завжди є необхідні деталі, проте інколи виникає необхідність замовлення рідкісних запчастин, що може вплинути на терміни ремонтних робіт. Вартість та ціна ремонту буде надана майстром ДО початку ремонту та після БЕЗКОШТОВНОЇ діагностики Вашого блендера.

Ціни на ремонт найбільш частих поломок блендера

Послуги Ціна
Діагностика Безкоштовна
Заміна мережевого шнура  120 грн.
Ремонт плати живлення  від 250 грн.
Ремонт плати управління  від 350 грн.
Заміна двигуна  від 300 грн.
Заміна кнопок  від 120 грн.
Заміна редуктора  від 250 грн.
заміна ременів  від 250 грн.
Заміна шестерні  від 250 грн.
Заміна муфти  від 200 грн.
Заміна корпусу  від 250 грн.


Фахівці поділяють ремонт за складністю операцій на легкий і комплексний, причому легкий ремонт - не менш відповідальна робота, що вимагає дотримання регламенту, використання тільки оригінальних запчастин, що підходять до конструкції даного апарату. Фахівці сервісного центру «Контакт» проведуть кваліфікований ремонт блендера будь-якої конструкції і складності, включаючи заміну мережевого шнура, ремонт корпусу і приводу, заміну деталей, діагностику блоку управління, діагностику електродвигуна, усунення його несправності або заміну на відповідний за характеристиками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити