Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт електронних ваг

Електронні ваги в процесі експлуатації постійно піддаються статичним і динамічним навантаженням, тому періодично виходять з ладу. Причинами порушення працездатності ваг і виникнення необхідності їх ремонту найчастіше є неправильні умови експлуатації або тривала експлуатація без відповідного технічного обслуговування.

Найпоширеніші поломки електронних ваг називають фахівці сервісного центру «Контакт», які вже протягом багатьох років ремонтують даний різновид техніки:

  • Відсутність зображення на дисплеї. Дана проблема, найчастіше пов'язана з виходом з ладу елементів, що живлять конструкцію.
  • Несправності в шлейфі приладу. Даний компонент, як правило, поєднує електронну плату ваг і спеціальний екран, на який виводиться інформація. У деяких випадках він нещільно прилягає до деталей конструкції, внаслідок чого виникають неполадки в процесі роботи обладнання.
  • Виведення на дисплей помилкової інформації. Відображення неточної ваги відбувається при порушенні контактів приладу. Неполадку ліквідують шляхом заміни відповідного реле в пристрої механізму.
  • Визначення неточної ваги. Некоректна робота ваг є результатом неправильного калібрування електронного пристрою.
  • Ваги не включаються. Усі електронні ваги працюють на батарейках. Спробуйте спочатку перевірити їх. Якщо заміна батарейок не допомогла, тоді звертайтеся в нашу майстерню.
  • Поломки в результаті механічних пошкоджень чи потрапляння води.
  • Несправність кнопок.

Ціни на ремонт електронних ваг

Послуги Ціна
Діагностика Безкоштовна
Ремонт/заміна шлейфу від 250 грн.
Ремонт/заміна електронної плати від 300 грн.
Ремонт/замена тензодатчика від 200 грн.
Відновлення проводки до тензодатчика від 250 грн.
Калібровка електронних ваг від 300 грн.
Заміна кнопок від 120 грн.

Не зважаючи на виробника, електронні ваги одинаково ламаються, тому наші спеціалісти легко впораються з ремонтом ваг Scarlett, Saturn, Vitek, Tefal, Magio, Gorenje, Mirta, Dex, Elenberg, Omron, AEG, Caso, Mystery, Redmond, Tanita, Xiaomi, Maxwell, Heabsy, Clatronic та ін.

Сервісний центр «Контакт» здійснює кваліфікований ремонт електронних ваг. Наші фахівці готові в стислі терміни усунути неполадку будь-якої складності. Завдяки тому, що ми володіємо великою кількістю запасних частин, в разі необхідності заміни будь-якої деталі тривалість ремонту не зросте.

Додати коментар


Захисний код
Оновити