Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт пароварки

З'являється все більше прихильників здорового харчування, при якому страви готують в пароварці. У зв'язку з цим стали затребувані послуги з ремонту пароварок. Багато людей готують їжу виключно в пароварці, тому не дивно, що через постійну експлуатацію вона може вийти з ладу. Робити ремонт пароварки своїми руками не рекомендується, краще відразу звернутися в ремонтний центр «Контакт». Через майстерні руки наших спеціaлістів проходять пароварки відомих та не дуже виробників - Tefal, Braun, Cuisinart, Dex, First, Philips, Redmond, Russel Hobbs, Saturn, Laretti, то ж у нас є значний досвід у роботі з такою технікою.

Майстри сервісного центру «Контакт» називають ряд найбільш поширених причин поломки пароварок

До виходу з ладу пароварки досить часто призводить порушення правил експлуатації, а саме механічні пошкодження, приготування заборонених до готування в пароварці продуктів, наприклад, макаронів. Дуже важливо стежити за тим, щоб пароварка не була увімкнена без води, так як це призводить до поломки. Вихід з ладу пароварки може супроводжуватися появою стороннього шуму при її роботі, відсутністю нагрівання, порушення герметичності корпусу. Також до нас нерідко звертаються власники пароварок через те, що панель управління на приладі перестає реагувати на натискання.

Симптоми поломки пароварки:

  • не нагрівається, тухне індикатор живлення;
  • недостатня кількість пари;
  • несправність таймера;
  • самостійно включається/виключається;
  • програмні помилки на дисплеї;
  • дисплей не працює;
  • пошкодження корпусу пароварки;
  • поломка панелі управління.

 Ціни на ремонт пароварки у Львові

Послуги Ціни
Діагностика безкоштовна
Заміна парових клапанів від 250 грн.
Заміна термостата  від 200 грн.
Заміна тена  від 200 грн.
Заміна таймера від 200 грн.
Заміна/ремонт панелі управління, кнопок, переключателя від 250 грн.
Ремонт центральної плати від 350 грн.
Заміна датчика температури від 200 грн.
Ремонт системи живлення від 200 грн.

Пароварка є складним з конструктивної точки зору приладом, який відремонтувати самостійно неможливо. Наші фахівці проведуть діагностику несправної пароварки, яка вкаже на причини неполадок. Завдяки наявності професійного ремонтного обладнання та великого досвіду ми здатні впоратися з усуненням неполадки будь-якої складності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити