Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт тостерів

Сам по собі тостер - нескладний прилад, а з його управлінням впорається навіть дитина. Але навіть він може вийти з ладу. Ремонт тостера можна зробити своїми руками, однак це може стати причиною виходу з ладу інших. Найкраще довірити ремонт майстрам спеціалізованих сервісних центрів, які мають досвід проведення подібних робіт і гарантують якість і оперативність. Сервісний центр «Контакт» пропонує послугу ремонту тостерів і здатний впоратися з усуненням навіть найскладніших проблем вкрай оперативно.

Основні поломки тостера і їх причини:

  • Скибочки хліба не фіксуються в слотах. Причиною цього може бути обрив проводу в ланцюзі живлення.
  • Тостер не вмикається. Найчастіше це пов'язано з перегоранням запобіжника або нагрівального елементу. Усунути несправність можна, але доведеться замінити ці деталі.
  • Хліб не прожарюється, підгорає або смажиться тільки з одного боку. Причиною буває знос механічної засувки. При необхідності вона замінюється на нову.
  • Дефекти напрямних. У цьому випадку проводиться їх відновлення або заміна.

Ремонт тостера - складне завдання. Для його вирішення необхідно використовувати спеціальні інструменти, а також розбиратися в тонкощах конструкції приладів, оскільки кожна модель має свої особливості. Тому й варто звернутися в сервісний центр «Контакт» - наші майстри володіють запасом знань і сучасним ремонтним обладнанням, необхідним для «реанімації» тостера.

Ремонтуємо тостери Bosch, Braun, Delonghi, Electrolux, Gorenje, Kenwood, Moulinex, Philips, Magio, Saturn, Scarlett, Redmond, Russel Hobbs, Tefal, Zanussi, Vitek, Smeg та ін. усіх нових та старих моделей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити