Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт акустичних систем

Налаштування, обслуговування та ремонт акустики руками професіоналів - неодмінна умова її працездатності і гарантія довгої служби. Некваліфікований ремонт даного різновиду техніки може негативно вплинути на якісь її функціонування – після такого ремонту колонки можуть почати працювати, але звучання стане значно гіршим, тому необхідно довірити його виключно професіоналам.

Сервісний центр «Контакт» пропонує послуги обслуговування і відновлення акустики, ремонту динаміків, підтримки експлуатаційного стану акустичних систем. Ми маємо багатий досвід у здійснені ремонтних робіт акустичних систем від багатьох виробників.

Фахівці центру кваліфіковано працюють з широким набором устаткування, включаючи:

  • Динаміки, колонки, сабвуфери.
  • Домашні кінотеатри.
  • Активні і пасивні акустичні системи.
  • Вбудовані і зовнішні підсилювачі.

Спеціалісти сервісного центру «Контакт» проводять комплекс робіт з обслуговування акустичної техніки з гарантією дотримання регламентів виробника і використанням сучасного обладнання. Ремонт сабвуферів і колонок проводиться з повною діагностикою компонентів, наданням гарантії 3 місяці на замінені компоненти системи. Наполегливо рекомендуємо клієнтам при підозрі на несправність акустики доставити в сервісний центр «Контакт» всі компоненти системи, в тому числі і сабвуфер, який може виявитися джерелом спотворених сигналів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити