Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт підсилювачів

Будь-який підсилювач або ресивер - це складний пристрій, і чим вищий клас присвоєно техніці, тим складнішою є її конструкція і відповідно складнішим є її ремонт. На жаль, будь-яка техніка, навіть Hi-end класу, виходить з ладу.  Зазвичай, техніка не витримує навантаження, трохи рідше просто вичерпує свій ресурс. У будь-якому випадку, не варто міняти підсилювач – наші спеціалісти здатні усунути несправність як простих, бюджетних підсилювачів, так і високотехнологічних моделей зі складною конструкцією.

Сервісний центр «Контакт» здійснює ремонт підсилювачів, незалежно від їх класу, а також від складності та характеру поломки. Основні роботи, що ми виконуємо:

  • Налаштування підсилювачів.
  • Безкоштовна діагностика підсилювачів.
  • Ремонт HiFi підсилювача підсилювача.
  • Ремонт HiFi ресивера підсилювача.
  • Ремонт рекодера Blue-ray.
  • Ремонт цифрових систем.
  • Ремонт Wi-Fi та Bluetooth.

Наш великий досвід роботи в галузі ремонту різної техніки дозволяє нам знаходити і усувати ті несправності, від яких відмовляються (а інколи і зовсім не можуть виявити) інші ремонтні майстерні. Ремонтуючи підсилювачі, ми застосовуємо тільки високоякісні або оригінальні запасні частини з застосуванням високотехнологічних методів діагностики і ремонту.

Професійний підхід фахівців нашого сервісного центру дозволить вам бути впевненими в тому, що підсилювач відремонтований в нашому сервісному центрі нітрохи не втратить своїх якостей і властивостей. Ми надаємо гарантію 3 місяці на будь-який виконаний ремонт.

Здійснений ремонт: фото процесу роботи майстра

Ремонт підсилювача Sony TA-F417R

Симптоми: при малій потужності спрацьовує захист.

Що зроблено: ремонт схеми захисту.

Ціна ремонту підсилювача 600 грн.

Ремонт аудіо підсилювача Sony TA-F417R львів

Додати коментар


Захисний код
Оновити