Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

м.Львів

(поруч Краківський ринок)

Меню

Ремонт відеокамер

Поєднання в одному пристрої оптичних, електронних і точних механічних вузлів робить відеокамеру не тільки дуже функціональним, але й досить вразливим апаратом. Тривале використання відеокамери на відкритому повітрі, робота в умовах підвищеної вологості або запиленого повітря рано чи пізно призводить до виникнення несправностей. Для усунення поломок потрібен професійний ремонт, виконати який готові майстри сервісного центру «Контакт».

Виходячи з накопиченого досвіду і практики, наші майстри приводять список найбільш затребуваних робіт, що входять в ремонт відеокамер:

  • Заміна матриці.
  • Заміна або відновлення жорсткого диска.
  • Заміна шлейфу і роз'ємів.
  • Заміна системної плати.
  • Заміна, чистка, відновлення оптики і механічної частини пристрою.

Головна вимога, яка пред'являється до фахівця з ремонту - досвід і наші майстри можуть цим похвалитися.

Робота з несправною відеокамерою починається з виявлення причин поломки, діагностики, яку в сервіс-центрі «Контакт» виконують БЕЗКОШТОВНО. На всі замінені деталі і запчастини, а також на роботу фахівця поширюється гарантія 3 місяці, яку засвідчує талон встановленого зразка. Наш майстер не приступить до ремонту до тих пір, поки встановить точної причини поломки і не отримає згоду замовника на виконання ремонтних робіт, їх вартість і тривалість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити